S.S.S.

Merak Edilenler

Teslimatlar ücretli mi?


Tüm Türkiye’den vereceğiniz KDV Dahil 125₺ ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. Toplu alımlarda niltedarik.com teslimat ücreti talep etme ve siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. A4 Fotokopi Kağıdı, Gıda ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımında ek teslimat ücreti talep edilebilmektedir. İstanbul merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy. Bahsi geçen ilçeler için siparişler kargo ile sevk edilmektedir.
Teslimatları sadece kargoyla mı yapıyorsunuz?


Hayır. İstanbul içi teslimatlarda ; Anadolu yakasından olan siparişleri 1 günde, Avrupa yakasını ise azami 3 gün içinde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz. Ayrıca Kocaeli ili Darıca ve Gebze bölgelerine de kendi araçlarımızla teslimat gerçekleştiriyoruz. Bu bölgeler dışından olan siparişler anlaşmalı kargo firması ile gönderilmektedir. Toplu siparişler de müşterilerin kendi anlaşmalı oldukları kargo veya ambara da teslimat yapılmaktadır.
Ödemelerim güvenli mi?


Evet! Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler iyzico Güvenli Ödeme sistemiyle baştan sona korumalı olmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde firmamız veritabanında tutulmamaktadır.
Sipariş iptal ve iade/değişim süreci nasıl işlemektedir?


Siparişlerinizi size teslim olduğu ana kadar kolayca kullanıcı paneli üzerinden iptal edebilirsiniz. Siparişlerinizi 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Yahut değişim talebinde bulunabilir ve ürünü istediğiniz herhangi bir ürünle değiştirebilirsiniz. Not : Ambalajı açılmış gıda, sıvı temizlik ürünleri vb. ürünlerin iadesi yahut değişimi yapılmamaktadır.